Kurs z Excela 2007 online

Wprowadzenie do Excela 2007

Na tej stronie znajdziesz 2 filmy które wprowadzą ciebie do Excela 2007.

Filmy te pokazują podstawy Excela i jeśli wcześniej nie korzystałeś z tego programu, to powinieneś zacząć swoją naukę od tych video. Te darmowe szkolenia pokażą ci jak się poruszać po Excelu, jak budować tabele, diagramy i kalkulacje.

Te dwa filmy zajmują razem 12 minut. Jest to mało, ale po ich obejrzeniu będziesz umiał na własną rękę pracować w Excelu i budować arkusze co zawierają dane.

Mam nadzieję że Ciebie wystarczająco zachęciłem do obejrzenia tych darmowych video. Bierzmy się do działa!

Oto pierwsza część wprowadzenia do Excela 2007. W tej część poznasz podstawy poruszania się po Excelu oraz zobaczysz jak stworzyć swoją pierwszą i prostą tabelkę:


Teraz kiedy już wiesz jak wpisać tekst i cyfry do Excela, to czas aby iść dalej.

Tutaj znajduje się druga część wprowadzenia do Excela. Tutaj już poznasz jak formatować kolumny i rzędy (np. jak dodać kolor, pogrubić, jak stworzyć tytuł arkusza i inne). Ten film pokaże ci również jak wstawić podstawowy wykres w Excelu:

Mam nadzieję że że znalazłeś coś dla siebie w tych filmach i że nauczyłeś się czegoś nowego.

Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie nagrania dotyczące Excela dla początkujących, to kliknij tutaj: Katalog szkoleń i lekcji video

Jeżeli Twoim zdaniem te samouczki były pomocne, zostaw komentarz na samym dole tej strony. Chciałbym usłyszeć Twoją opinię.

Aktualnie jesteś na stronie: Wprowadzenie do Excela 2007

Obejrzyj również te filmy dla początkujących:

Obliczenia, kalkulacje, formuły W tym filmie nauczysz się jak wstawić swoją pierwszą formułe w Excelu. Ten film poprowadzi ciebie od podstaw aż do momentu gdy będziesz sam w stanie stworzyć swoją własną formułę.

Bazy danych i ich sekrety Film tutaj pokaże ci "nawigacje" w Excelu 2007. Nauczy ciebie różnych skrótów na klawiaturze które można wykorzystać w Excelu aby błyskawicznie budować bazy danych lub tabele. Pokaże on ci również jak dzielić i blokować arkusze tak aby twoje bazy danych były profesjonalne.


comments powered by Disqus
 Excel Kurs.pl       Polityka Prywatnosci           Regulamin           Mapa serwisu